Jakiś czas temu przerzuciłam się z kupnych serków kanapkowych na samodzielnie robione pasty. Zaczęłam od pasty z czerwonej soczewicy i ciecierzycy, którą bardzo bardzo polecam, ale że powoli zaczęła mi się już nudzić, to stwierdziłam,…przeczytaj więcej.
